• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

INTERFACE

  Další produkty Interface

  Nízkoprofilový systém kabelového vedení INTERCELL

  intercell

  Intercell® - prostorově úsporná celoocelová zdvojená podlaha - byl speciálně vyvinut pro kabelové vedení. Intercell můžete jednoduše instalovat jak do stávajích, tak i do nových prostor. Zajistí Vám pevnou a flexibilní podlahu. Díky řešení pylonů nabízí vysokou kapacitu vedení kabelových rozvodů.

  Systém je založen na pylonovém základu (64 pylonů na m2) a krycích ocelových deskách 500 x 500 mm. Vytváří tak stabilní podlahu s minimální nosností 16 kN/m2, která díky nízké hmotnosti 20-22 kg/m2 nezatěžuje statiku budovy. Prostor mezi pylony poskytuje přirozené trasy pro vedení kabelových rozvodů a je vhodný pro všechny typy kabelů.

  Možnosti celkových výšek systému Intercell

  • 40 mm
  • 60 mm
  • 90 mm
  • 110 mm

  Výhody systému Intercell

  • nízký profil
  • vysoká nosnost
  • nízká hmotnost
  • vysoká kapacita kabelů
  • snadný přístup ke kabelům
  • snadná instalace podlahy i kabelů
  • flexibilita změn

   

  Lepící štítky TacTiles

  TacTiles™ jsou inovační, přispívající k dlouhodobě udržitelnému rozvoji a představují zcela nový způsob instalace kobercových čtverců Interface bez nutnosti lepení. Pokud jste si někdy přáli, ekologičtější, flexibilnější a čistší alternativu vhodnou pro instalaci podlahové krytiny, pak Tactiles™ přesně splní vaše očekávání.

  TacTiles ™ jsou malé, průhledné 75mm x 75 mm lepící čtverce, které jsou umístěny pod kobercovými čtverci a slouží k upevnění jednotlivých čtverců k sobě. Tento patentovaný systém vytváří "plovoucí" podlahu - tak, že podlaha je připevněná pevně, ale ne přilepená trvale na svém místě.

  Existují dva typy TacTiles ™ vyvinuté speciálně pro kobercové čtverce Interface s podložkou Graphlex® nebo GlasBac®. TacTiles ™ jsou vhodné pro všechny montážní metody a mohou být použity ve všech typech komerčních zařízení kromě schodišť a některých oblastí s těžkým zatížením kolečkových židlí.

  Více informací ve videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=sX0EiGXdR0w

   

  Vstupní rohož BARRICADE - nepusťte špínu za dveře

  Čistící zóna Barricade: Vaše první linie obrany.

  Studie ukazují, že 80 procent špíny se dostává do budovy skrze hlavní dveře. Účinný systém čistící zóny může zabránit více než 90 procentům této špíny, aby se dostala dále.

  Šetří nejen vzhled a životnost Vaší podlahy. Ale také zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti zachycováním jemných prachových částic, které by jinak mohly být vdechnuty - a tak přispívá k celkovému zdraví, pohodě a produktivitě zaměstnanců.

  Takže tím, že chrání podlahu před nečistotami, čistící zóna Barricade snižuje náklady na údržbu a prodlužuje životnost Vaší podlahy, chrání Vaše investice na Vašem pracovišti. Ještě důležitější je, že také chrání Vaše zaměstnance, pomáhá udržet Váš interiér svěží a příjemný pro návštěvníky a zaměstnance za všech okolností.

  Možná již používáte volné rohože - ale to může vytvářet riziko zakopnutí, a často vypadají neupraveně. V kontrastu, Barricade je elegantní, bezpečný a funkční. Jeho čtverce 50 x 50 cm lze dokonale integrovat do celkového designu systému modulární podlahy - a jsou k dispozici ve dvou provedeních:

  Barricade One - moderní, jemně pruhovaný design, což umožňuje vytvářet různé efekty pro různé typy instalací.

  Barricade Two - prostý design, který nabízí minimální, diskrétní vzhled, ale účinný při zastavení nečistot před vstupem do budovy.

  U obou stylů máte na výběr z praktických, komerčních barev, v nichž se mísí nenápadně s jinými podlahami - na rozdíl od volných rohoží.

  Barricade také přispívá ke snížení dopadu na životní prostředí při jeho výrobě. Používá recyklovaného materiálu v podložce, a Barricade Two přináší další ujištění, že vlákno je vyrobeno ze 100% recyklovaného nylonu.

   

  Podložka INTERLAY - více komforu, méně hluku

  Interlay je volně položená odolná podložka o rozměrech 50x50 cm. Je navržena speciálně jako podklad pro kobercové čtverce Interface. Jednou, bylo těžké najít podložku pro kobercové čtverce, které splňují vše, co chcete od podložky. Ale nyní si můžete odškrnout všechny body:

  - snížení hluku

  - komfort pro nohy

  - snadná instalace

  - udržitelná instalace - není potřeba lepidlo

  - dlouhá životnost

  - flexibilní - umožňuje snadnou změnu kobercových čtverců

  - možnost objednávek v malém množství

  - podložka Interlay by měla být používána pouze s kobercovými čtverci Interface

  - podložka Interlay by měla být použita ve spojení s většinou kobercových čtverců Interface

   

  Akustická řešení

  Koberec v provedení smyčky nebo řezaného vlasu nabízí lepší absorpci zvuku než tvrdé podlahové plochy.

  Dalším řešením kromě samostatné podložky Interlay je integrovaná podložka SONE™.

  SONE ™ nabízí hodnotu absorpce zvuku nejméně od 0,30 do 0,40 alpha w, spolu s vynikajícím snížením kročejového hluku přispívající k vyšší koncentraci a efektivnější komunikaci zaměstnanců v daném prostoru..

  Na první pohled:

  - snížení kročejového hluku až na 33 dB
  - zvuková pohltivost od 0,30 - 0,40 aw v závislosti na produktu
  - zvýšená měkkost pod nohama
  - snadná instalace s minimálním narušením
  - může být instalován pomocí systému TacTiles™
  - ekonomické - zvláště na velkých plochách
  - SONE ™ může být vybavena širokou škálou kobercových čtverců Interface

  Více informací o akustice naleznete zde: