• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

INTERFACE

  Mission Zero

  "Náš závazek eliminovat veškeré negativní dopady naší společností na životní prostředí a stát se první zcela udržitelnou společností do roku 2020"

  Jinými slovy, naším posláním je mít nulový negativní dopad. Chceme pracovat v rovnováze s naší planetou, což znamená žádné negativní účinky z našich zaměstnanců, procesů, produktů, míst nebo zisků - a nakonec se chceme stát regenerační, dát zpět více než bereme.

  Mission Zero je o odstranění všech našich negativních dopadů do roku 2020.

  Mission Zero nemusí být redukční nebo omezující


  Můžeme se hodně naučit od přírody. Vezměte například včelstva, vzkvétají s tisíci včelami. Jsou šťastné, zdravé a velmi produktivní, ale používají nulová fosilní paliva, spotřebovávají nulovou vodu a vytvářejí nulový odpad a nulové emise. Včely jsou prosperující sociálně (jako kolonie), ekonomicky (produkují med) a ekologicky (opylujících zatímco dělají nulové škody).


  Proces inovace přírody - více než 3,8 miliardy let - navrhl včelstvo s účelem. Ale všechny podmínky musí být splněny na dosažení tohoto cíle: pyl, včely, kolonie, med. Jinými slovy: dodavatelský řetězec, továrna, produkt a služby pro zákazníky. Nemůžete mít udržitelnou továrnu vyrábějící neudržitelné výrobky.

   

  Přehled vývoje Mission Zero a Sustainability (od Nylonu s recyklovaným obsahem, od recyklované podložky přes první 100 % Nylon až po nejnovější PVB precoat, který nahrazuje latexový precoat a stejně tak od prvního vlákna na přírodní bázi, přes trvanlivé vlákna na přírodní bázi obsahující skočec obecný až po rozšíření portfolia s vlákny na přírodní bázi).

   

  Více informací o programu Mission Zero naleznete na stránkách Interface zde